середа, 10 січня 2018 р.

Рік жовтої собаки - 2018Ми б хотіли розповісти вам про те, який символ Нового 2018 року за східним календарем.

Жовта собака вважається дуже добрим і відданим другом людини. Новий символ набуде чинності не з 1 січня, відбудеться це з настанням Китайського нового року – 16 лютого. До речі важливо, що в 2018 році зміниться не лише символ, але і стихія. Тепер замість жаркого вогню, буде спокійніша стихія землі.


Жовта собака вважається доброю, чесною, розумною, відданою, виконавчою і м'якою. На сході кажуть, що вона завжди була другом і союзником людини. Але, не може бути все настільки добре, жовта собака може бути неспокійною і песимістичною.

2018 рік, під символом жовтої собаки, повинен пройти досить спокійно, але плідно. В родині буде мир і процвітання. У любові — позитивні відповіді і теплі почуття. Але, в той же час, якщо людина хоче досягти успіхів в цьому році, вона має стати вимогливішою до себе. Так само, потрібно буде відмовляти собі в деяких задоволеннях, і привчити себе до дисципліни.

Крім цього, потрібно сказати, що жовта собака дуже справедливий символ. Ваш дохід буде повністю залежати від прикладених зусиль.
Якщо вірити астрологам, то в рік Собаки 2018 розбіжності вирішаться, конфлікти вляжуться, війни припиняться, і нарешті запанує мир, взаєморозуміння і спокій.


Тепер ви знаєте найважливішу інформацію про символ 2018 року за східним календарем. У цілому, рік жовтої собаки повинен бути досить вдалим. ...

Немає коментарів:

Дописати коментар