пʼятниця, 27 травня 2022 р.

Що читають жінки?

Війна війною, але життя бере своє. Дуже дивно, але у цей тяжкий для нас час ще більше читачів стали відвідувати бібліотеку. Навіть ті, які перестали відвідувати її через карантин, згадали про неї, рідненьку.

Люди хочуть відволіктися від сумних думок, від проблем і згадали бібліотеку. Адже людина, що читає, рідко почувається самотньою, завдяки гарній книзі, яка швидко відверне від гнітючих думок. На полицях безліч книг і читачеві буває дуже непросто зробити вибір, але на допомогу приходить бібліотекар, який підбере кожному книгу до душі.

І ось, я вирішила розповісти, що саме сьогодні читають наші жінки. Смаки у всіх різні. Більшість жінок читають любовні романи. Серед улюблених авторів дуже відомі імена, такі як Н. Робертс, Д. Стіл, Б. Смол, К. Коултер та інші. Але з'явилися і нові улюбленці: канадська письменниця М. Б. Дюпюї, Колін Гувер, Р. Пілчер з романом "Повернення додому", Д. Браун "Гарні речі", Луїза Дауті "Яблуневий дворик".

Популярні зарубіжні детективи Мері Хіггінс Кларк та китаянки американського походження Тесс Геррітсен.

Наразі з'явилися нові імена сучасних письменників, книги яких одразу стали бестселерами. Це італійський письменник Донато Каррізі, швейцарський письменник Жоель Діккер, романи Д. Доннеллі "Чайна троянда", "Зимова троянда", книга Д. Джефріс "Дружина чайного плантатора". Вони в нас мають великий попит.

Люблять наші жінки також фантастику. Чомусь зараз вони стали перечитувати книги, які читали кілька років тому. Мабуть, ці книги допомагають їм згадати добрий, мирний час і налаштовують на позитив. Вони просто отримують задоволення від їх прочитання. Це книги О. Демченка, О. Громико. О. Петрової, М. Вересня, О. Звьоздної.

А деякім жінкам подобаються вампірські хроніки. Серед них найпопулярніші: цикл книг Філіс Каст "Дім Ночі", Райчел Мід "Академія вампірів", Стефані Майєр "Сутінкова сага".

Та й куди подітися від популярних Т. Полякової, О. Марініної, Т. Гармаш-Роффе, Н. Андрієвої, А. і С. Литвинових, М. Трауб, К. Вільмонт.

У бібліотеці книжок дуже багато і на будь-який смак. Отож, дорогі наші читачі, ми вас дуже любимо і завжди готові допомогти вам у виборі книги, щоб ви змогли отримати задоволення від її прочитання, забути всі неприємності, хоч трохи посміхнутися, посміятися та відпочити.

Бібліотекар Ніна Удалова.Немає коментарів:

Дописати коментар